O firmie

Grupa Makarony Polskie składa się z trzech  spółek:

-       Makarony Polskie SA (spółka dominująca)

-       Stoczek Natura Sp. z o.o.

-       MP Trade Sp. z o.o.

 Struktura udziałowa Grupy

Makarony Polskie SA jest producentem szerokiej gamy makaronów; wytwarzanych w technologii tłoczonej i walcowanej. Spółka oferuje makarony w wielu różnorodnych formach: świderki, pióra, spaghetti,  kolanka, nitki, muszelki i wiele innych - wytwarzane na bazie mąki durum i mąki z pszenicy zwyczajnej, jak również z mąk rzadziej stosowanych z tzw. zbóż pierwotnych np. orkisz. 

W swoim portfolio Spółka posiada również produkty odpowiadające na trendy żywności prozdrowotnej - makarony z dodatkiem kwasów Omega 3. Planowane jest uruchomienie produkcji wyrobów BIO. Podstawowe oferowane marki makaronów to Makarony Polskie, Sorenti i Abak (bibrand z Makarony Polskie). Pod marką Sorenti oferowane są również sosy do makaronów.

Stoczek Natura Sp. z o.o. jest producentem przetworów mięsno-warzywnych (dania gotowe, pasztety, smalce), przetworów warzywnych (sałatki, marynaty) oraz przetworów owocowych (dżemy, syropy, powidła). Produkty spółki oferowane są pod markami Stoczek, Tenczynek i Męska Rzecz.

MP Trade Sp. z o.o. jest spółką, której celem jest świadczenie usług pośrednictwa sprzedaży produktów brandowych Grupy Makarony Polskie w kanałach handlu tradycyjnego, handlu nowoczesnego i eksportu. Spółka MP Trade Sp. z o.o. prowadzi także handel na własny rachunek towarami obcymi polskich i zagranicznych producentów. Dodatkowym profilem działalności nowej spółki jest prowadzenie usługowej działalności pośrednictwa sprzedaży produktów na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów.

Struktura terytorialna Grupy

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 27 750 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl